Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Grafika ilustracyjna

Podziękowania od Rady Powiatu

Podczas XXXIX Sesji w dniu 30 grudnia 2021 roku Rada Powiatu uhonorowała odchodzącego na emeryturę Kierownika Oddziału Powiatu Iławskiego i Nowomiejskiego w Nowym Mieście Lubawskim Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa pana Jana Wiechowskiego.

Pan Jan Wiechowski ukończył Akademię Rolniczo -Techniczną w Olsztynie. Pracę zawodową rozpoczął w 1977 roku w Stacji Hodowli Roślin w Mielnie zgodnie z wyuczoną specjalizacją - hodowla roślin. W 1979 roku podjął pracę w Oddziale Terenowym w Nowym Mieście Lubawskim Wojewódzkiej Stacji Kwarantanny i Ochrony Roślin w Toruniu, a po przekształceniach i reformie administracyjnej kraju - Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie Oddział w Nowym Mieście Lubawskim obejmującym obszar powiatów iławskiego i nowomiejskiego. Przez niespełna 30 lat był Kierownikiem Oddziału.
Przewodniczący Rady Powiatu i Starosta podziękowali panu Wiechowskiemu za wspaniałą współpracę, profesjonalizm w działaniach oraz wkład w rozwój rolnictwa powiatu nowomiejskiego. Jako, że sesja miała charakter zdalny, przy najbliższej okazji Starosta wspólnie z Przewodniczącym Rady wręczą panu Wiechowskiemu okolicznościowy grawerowany list gratulacyjny.

Kontakt

POWIAT NOWOMIEJSKI

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
(adres URI skrytki: /spnml/ESP)
Starostwo Powiatowe
tel. 56 472 42 20, faks 56 472 42 22
sekretariat@powiat-nowomiejski.pl
Wydział Geodezji i Nieruchomości
tel. 56 472 42 33, 34, 35, 36
ewidencja@powiat-nowomiejski.pl
Wydział Zarządzania Kryzysowego
tel. 56 474 44 00, faks 56 474 44 55
kryzys@powiat-nowomiejski.pl

Administrator strony
orka@powiat-nowomiejski.pl

Banery/Logo