Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Grafika - na czerwonym tle godło Polski i napis urząd skarbowy

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nowym Mieście Lubawskim informuje, że wiele spraw z urzędem skarbowym można załatwić bez wychodzenia z domu on-line, m. in. poprzez uruchomiony od lutego 2021 r. serwis e-Urząd Skarbowy na podatki.gov.pl.

W serwisie e-Urząd Skarbowy zostały udostępnione m.in. zeznania podatkowe w ramach usługi Twój e-PIT. Można dokonać płatności online na rzecz organów skarbowych oraz zobaczyć historię płatności. Można również sprawdzić swoje dane osobowe, które posiada urząd skarbowy. W serwisie podatnicy mogą złożyć w formie elektronicznej niektóre pisma np. pismo w sprawie wyjaśnienia przeznaczenia wpłaty, wniosek o zaliczenie nadpłaty lub zwrotu podatku na poczet innych zobowiązań. Swoje sprawy można załatwić z każdego miejsca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
W sytuacjach, gdy nie można załatwić swojej sprawy elektronicznie lub przez telefon można udać się do urzędu skarbowego dokonując wcześniejszej rezerwacji terminu i godziny swojej wizyty pod numer telefonu 56 472 62 79.
Najprościej można to zrobić przez Internet na stronie podatki.gov.pl.

Kontakt

POWIAT NOWOMIEJSKI

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA
(adres URI skrytki: /spnml/ESP)
Starostwo Powiatowe
tel. 56 472 42 20, faks 56 472 42 22
sekretariat@powiat-nowomiejski.pl
Wydział Geodezji i Nieruchomości
tel. 56 472 42 33, 34, 35, 36
ewidencja@powiat-nowomiejski.pl
Wydział Zarządzania Kryzysowego
tel. 56 474 44 00, faks 56 474 44 55
kryzys@powiat-nowomiejski.pl

Administrator strony
orka@powiat-nowomiejski.pl

Banery/Logo