wtorek, 12 czerwiec 2018 13:32

Olimpiada Wiedzy Rolniczej i BHP

W dniu 8 czerwca 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku miały miejsce zmagania na szczeblu powiatowym Olimpiady Wiedzy Rolniczej i BHP. Organizatorem konkursu jest Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Mieście Lubawskim, działający w strukturach Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. Patronem medialnym wydarzenia jest portal informacyjny NoweMiasto.DlaWas.info.
Zmagania oceniała komisja konkursowa, której przewodniczył Pan Grzegorz Kowalski, Kierownik PZDR. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Po kilku dogrywkach ustalono ostateczną klasyfikację:
I m. Piotr Kowalski z Marzęcic
II m. Wojciech Jarzębowski z Tereszewa
III m. Damian Jaroszewski z Rywałdzika.
Osoby te będą reprezentowały nasz powiat podczas olimpiady szczebla wojewódzkiego.
Uczestnicy konkursu otrzymali liczne, wartościowe nagrody i upominki. Ich sponsorami byli m.in. Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim i wszystkie gminy powiatu, W-MODR, KRUS oraz liczne przedsiębiorstwa związane z branżą rolniczą z terenu powiatu nowomiejskiego.
Organizatorom gratulujemy bardzo dobrej organizacji imprezy, o czym świadczy pozyskanie do współpracy wielu partnerów i sponsorów oraz przede wszystkim duża liczba uczestników.

Tekst i zdjęcie: Krzysztof Puwalski

Czytany 410 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.