środa, 26 wrzesień 2018 13:43

3. Memoriał im. Kazimierza Okołowskiego

Napisane przez

Komunikat
III Memoriału im. Kazimierza Okołowskiego Orlikowe Wojewódzkie Mistrzostwa Lekkoatletyczne Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego rozegrane dnia 21.09.2018 na Orliku Lekkoatletycznym w Szkole Podstawowej Nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim.

21.09.2018 r. o godz. 10:00- 250 dziewcząt i chłopców z powiatu nowomiejskiego oraz Biskupca Reszelskiego pod flagą Szkolnego Związku Sportowego weszli na Orlik Lekkoatletyczny do otwarcia III Memoriału im. Kazimierza Okołowskiego. W uroczystości otwarcia udział wzięli Przewodniczący WM SZS Wacław Wasiela, Starosta Nowomiejski Andrzej Ochlak, Zastępca Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego Krzysztof Widzgowski, Dyrektor SP1 Jerzy Resicki, Dyrektor SP2 Zbigniew Domżalski oraz rodzina Kazimierza Okołowskiego z żoną Elżbietą Okołowską. Otwarcia III Memoriału i Orlikowych Lekkatletycznych Mistrzostw Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego dokonał Przewodniczący WM SZS Wacław Wasiela.
Wyniki poszczególnych konkurencji:
Dziewczęta Rocznik 2003- 2005:
60 m
1 miejsce Nadia Grochowska SP 1 NML
2 miejsce Michalina Dąbrowska SP Nowe Grodziczno
3 miejsce Kinga Orłowska SP 3 NML

Dziewczęta Rocznik 2006 i młodsi:
60 m
1 miejsce Kamila Ławicka SP 1 NML
2 miejsce Aleks Jaroszewski SP 2 NML
3 miejsce Marta Kwiatkowska SP 1 NML

Dziewczęta Rocznik 2003-2005:
Wzwyż
1 miejsce Julia Rochewicz SP Jamielnik
2 miejsce Alina Ługiewicz SSP Tylice
3 miejsce Oktawia Straus SP 1 Nml

Dziewczęta Rocznik 2006 i młodsze
Wzwyż
1 miejsce Agnieszka Wysocka SSP Tylice
2 miejsce Aleksandra Jaroszewska SP 2 NML
3 miejsce Julia Kamińska SP 3

Dziewczęta Rocznik 2003- 2005
Pchnięcie kulą
1 miejsce Joanna Marszelewska SP Gwiździny
2 miejsce Agnieszka Regel SP Kurzętnik
2 miejsce Joanna Kotowska SP Biskupiec

Dziewczęta Rocznik 2006 i młodsi
Pchnięcie kulą
1 miejsce Klaudia Kusińska SSP Tylice
2 miejsce Nikola Prusinowska SP Kurzętnik
3 miejsce Sandra Witkowska SP Mroczno

Dziewczęta 2003-2005
Skok w dal
1 miejsce Dagmara Jobs SP Kurzętnik
2 miejsce Angelika Rochewicz SP Jamielnik
3 miejsce Amelia Doreńska SP Biskupiec

Dziewczęta 2006 i młodsze
Skok w dal
1 miejsce Małgorzata Milewska SP1 NML
2 miejsce Julia Dembińska SP 1 NML
3 miejsce Iga Elgert SP Kurzętnik

Chłopcy 2003- 2005
60 m
1 miejsce Mateusz Stępień SP Marzęcice
2 miejsce Jan Samulewicz SP 3 NML
3 miejsce Jakub Granica SP Jamielnik

Chłopcy 2006 i młodsi
60 m
1 miejsce Nikodem Jaskulski SP 2
2 miejsce Konrad Wiśniewski SP Jamielnik
3 miejsce Ksawery Jagielski SP 2 NML

Chłopcy 2003-2005
Skok w dal
1 miejsce Błażej Sobczak SP Kurzętnik
2 miejsce Piotr Osmański SP Kurzętnik
3 miejsce Artur Mirosław SP Kurzętnik

Chłopcy 2006 i młodsi
1 miejsce Patryk Żorański SP Mroczno
2 miejsce Jan Dembek SP Kurzętnik
3 miejsce Piotr Błaszkowski SP Kurzętnik

Chłopcy 2003-2005
Skok wzwyż
1 miejsce Dominik Kotewicz SP 2 NML
2 miejsce Kamil Kłosowski SP Kurzętnik
3 miejsce Paweł Kowalski SP Mroczno

Chłopcy 2006 i młodsi
Skok wzwyż
1 miejsce Jakub Cegielski SP 1 NML
2 miejsce Nikodem Jaskulski SP 2 NML
3 miejsce Konrad Bartycha SP 1 NML

Chłopcy 2003-2005
Pchnięcie kulą
1 miejsce Kacper Rochewicz SP3 NML
2 miejsce Krystian Szymelfering SP Biskpiec
3 miejsce Mariusz Bąkowski SP Jamielnik

Chłopcy 2006 i młodsi
Pchnięcie kulą
1 miejsce Jakub Dembiński SP Mroczno
2 miejsce Oskar Lewandowski SP Kurzętnik
3 miejsce Tobiasz Massek SP Mroczno

Tekst: Mirosław Urbanowski
Zdjęcia: OP

Czytany 127 razy